| EuCelCeSunt a întrebat:

Salut tuturor, imi puteti spune niste servere de metin2 private care sa aiba al 5-lea caracter "Lycan"?(P.S: Pe oficial s-a implementat deja; Scutati-ma pentru categorie)

3 răspunsuri:
| UrsaRadu a răspuns:

E foarte greu sa implementezi lycanu, am incercat si eu pe al meu, dar nu am reusit... Nu cred ca vei gasi un server cum cauti tu prea curand, incearca peste vreo 6 - 7 luni.
Totusi daca vr un server PVP - PVM (fara lycan) intra pe www.pitbulls.mt2.sx

| adryano184 a răspuns:

Www.metin2lycan.info aici serv cu lycan implementat lvl 250 de la 105 cresti din duele

| RobertFlorin17 a răspuns:

Metin2Destiny are lycanul implementat. Funda?