| Ionutux a întrebat:

Salut tuturor.Joc League of Legends de ceva timp, am ceva campioni, i-am testat pe toti. Intrebarea mea este : cu care sa continui si sa ma perfectionez :master yi (am skin), teemo,twitch,jax, lee -sin, ashe,garen, corki? Pot strange de un campion mai bun ca varus sau jinx (stiu sa joc cu ei). Astept campionul potrivit + sfaturi si un build recomandat.

3 răspunsuri:
| Ionutux explică:

Mai astept

| Merduo a răspuns:

Eu as zice sa strangi IP si sa-l cumperi pe SHACO, e cel mai fain champ dupa mine ^^ faci harass cu el si te distrezi toata ziua. Succes.

| CHECK a răspuns:

Cu Ashe dar daca ai RP ai putea sa il cumperi pe Lucian.