| ACAB1312 a întrebat:

Salut tuturor, va rog daca imi puteti da si mie un cont steam gratis doar cu un joc, acela fiinds Counter Strike, sau un generator bun! Imi doresc de foarte mult timp dar tot nu am incercat sa cumpar sad Dau funda + vot si raman si dator puppy dog eyes Multumesc enorm!

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Nu cred ca gasesti pe cineva care sa iti dea steam gratis, si eu am incercat tot asa ca tine si nu am reusit deloc :)) Dar am gasit cs-ul asta : http://www.freakz.ro/......19660.html
Grafica este la fel ca la steam si are si steam-numeric, il folosesc mereu cand joc si este foarte bun.

Bafta!

| ACAB1312 explică (pentru kenNNzorFTW):

Il stiu, am jucat pe el. Mersi oricum.
Cred ca o sa continui sa joc pe el.

1 răspuns: