| Holyman a întrebat:

Salut,unde pot gasi si eu un site de anunturi(fara OLX si Tocmai)in legatura cu steam cu toate celelalte! De exemplu eu vreau sa dau un anunt ca dau cont de minecraft pe jocuri steam
un joc cuprins intre 20 de euro pentru ca atat este minecraft! Daca as fi pus anuntul aici probabil ca s-ar fi suparat lumea dar uite ca l-am pus! Ma rog stiti un site de acest gen! Si totusi daca sunteti interesati dati add la alcoolicuanoonim24 in legatura cu anunt! Multam!

2 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Eu zic ca poti vinde foarte repede contul pe facebook ca sunt atatea grupuri care vand conturi, jocuri si alte lucruri.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okazii.ro