| TequilaMotto a întrebat:

Salut, unde pot sa gasesc si eu un Client Metin2 cu mc cu folder Locale clasic ( daca nu are locale va rog sa nu il postati ), vreau sa il modific cum imi place mie...dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Are si locale.
Link:
http://www.girlshare.ro/4379634.6

| TequilaMotto explică (pentru DragomirMihail2020):

Multumesc, dar imi poti spune cum gasesc folerul de locale? http://www.youtube.com/watch?v=MIVQG92_4wc cum e in acest video?

| TequilaMotto explică (pentru DragomirMihail2020):

Multumesc, dar imi poti spune cum gasesc folderul locale?

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

1 Multumesc Pentru Funda.
2 Poate merge numai la Win8 acele modificari! Ca la Win7 vad ca nu functioneaza nici la Linux.
3 Vezi ca are un Extractor de fisiere si asa poate modifica fisierele.
4 Daca te-ai fi uitat in primul video cum edita vedeai ca el modifica clientul.

| Aurel_David_1996 a răspuns:

Toti care jucati metin2 va astept pe un nou server care trebuie cat de cat populat nu imi apartine mie dar este un metin nou 2014.rate 1000% all fierar variaza in functie de +, modul jocului este PVM-PVP...Nivelul maxim alocat pe server este 250....Va asteptam in numar cat mai mare sa ne creem propia breasla si sa devenim cei mai buni P.S Sistem de peturi implementat animale de companie restul noutatilor le gasiti pe server Va asteptam http://www.brilliantsmt2.in/? page=register, cel mai tare metin dati si voi mai departe avem nevoie de playeri noi si seriozitate