| Irina777 a întrebat:

Salut, urgent am nevoie de ajutor. Stie cineva cum se citesc conversatiile de pe skype de la alt pc? Idee e ca conversatia a fost de la un pc si cand am vrut sa o citesc de la alt pc pur si simplu nu mi-o arata, am nevoie mult de ea. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se poate decat de la compul de unde ai scris-o fiindca se pastreaza doar pe compul respectiv, insa numai daca ai facut setarea de pastrare. Adesea ea nu este facuta si se cam sterge tot. Numai bine!