| Sasu_Ionut_Alexandru_1998 a întrebat:

Salut utilizatori TPU imi apare asta cand incerc sa deschid tehnic lowncher Technic Launcher Error Report:
( Please submit this report to https://github.com/TechnicPack/TechnicLauncher/issues )
Launcher Build: 0

Selected Pack: Tekkit Classic
Stack Trace:
Exception: IndexOutOfBoundsException
Message: Index: 0, Size: 0
Trace:
java.util.ArrayList.rangeCheck(Unknown Source)
java.util.ArrayList.get(Unknown Source)
org.spoutcraft.launcher.skin.NewsComponent.setupArticles (NewsComponent.java:60)
org.spoutcraft.launcher.skin.NewsComponent.loadArticles( NewsComponent.java:46)
org.spoutcraft.launcher.Launcher$2.run(Launcher.java:105 )

System Information:
Operating System: Windows 7
Operating System Version: 6.1
Operating System Architecture: x86
Java version: 1.8. 0_25 32 bit
Total Memory: 55 MB
Max Memory: 247 MB
Memory Free: 24 MB
CPU Cores: 2

1 răspuns:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Asta e din cauza site-ului technicpack.net. Acum ei au un nou launcher, technic launcher 4.0 si din cauza asta nu mai merge cel vechi