| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Am o saptamana de cand m-am bagat pe Fifa 07, problema este ca vreau sa joc cu un prieten (multiplayer) si nu stiu cum. Amandoi avem ipuri cu 192... am inteles ca este un program hamachi, mi-am facut cont si prietenul meu, l-am pus ca prieten si nu mai stiu ce trebuie sa fac mai incolo, ce ip trebuie sa iau si sa-l pun in Fifa, am pus ipul lui de hamachi si tot nu merge, eu dau connect iar el host. Va multumesc

1 răspuns:
| paulikk a răspuns:

Depinde. poate ca aveti amandoi router si sunteti conectat cu wireless. aceasta poate fi problema. incearca sa faceti port forwarding http://portforward.com/. daca nu ai router posibil sa nu bagi ipul potrivit si atunci scrie pe google my ip si vezi :D