| dislike a întrebat:

Salut va rog ziceti-mi si mie cum fac ca sa nu imi mai apara ip-ul in cs 1.6? Mai exact cand scrie cineva showip sa nu imi apara ip sa blochez accesu la ip, program ceva ce stiti dar nu vreau programe din astea de iti ascunde ip dar face sa mearga netu mult mai greu in reluare. Chiar si daca apare alt ip dar sa nu apara al meu sau si de schimbat am ip dinamic si. Multumesc!
Funda uriasa! happy

Răspuns Câştigător
| OneCs a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.
Dar totuși cu ce motiv?

| dislike explică (pentru OneCs):

Ai dreptate nu exista pentru ca pe un sv de cs aveau admini o problema cu mine si cand imi vedeau ip-ul dadeau ban cateva ore...

1 răspuns: