| anonim_4396 a întrebat:

Voi combina 2 intrebari intr-una singura si voi da funda ori pe rasp la o intrebare ori la ambele :1. Unde gasesc un fisier cu transferuri 2013/2014 pentru fifa 12? cum exista de ex la fifa 07
2.Cum instalez fifa 13 reloaded fara deamon tools? nu stiu dc nu-l pot folosi, imi zice ca trebuie sa creez o imagine de aia ai dau sa o faca apoi imi apare o eroare si zice cv de driver...

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

In primul rand nu exista fisier pentru fifa 12 cu transferuri maxim pana in fifa 09 are fisier.
Al doilea daca vrei sa instalezi fifa 13 reloaded fara demon tools ca se poate mai nou cauta pe isohun-t/the pirat-e bay FIFA 13 RELOADED-FLT si are arhiva iso nu imagine iso.