| Sabin2131 a întrebat:

Salut, vreau să cumpăr un controller pentru pc dar la toate specifică ca sunt compatiblie cu windows 10 sau mai veci, eu am windows 11, întrebarea mea este pot conecta controller ul (cu fir sau fară) la pc și să functioneze perfect?

Răspuns Câştigător
| Daktary a răspuns:

Cumparati controller de xbox, merge si cu fir si prin bluetooth daca ai la pc. Si windos-ul si controller-ul sunt de la Microsoft si nu o sa ai probleme de compatibilitate. Eu am si nu am probleme merge perfect.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Eu cred ca functioneaza, dar tu incearca!
sfatul meu este sa cumperi acel controller nou din magazin fizic sau online, iar daca nu merge poti sa-l returnezi in 14 zile si primesti banutii inapoiwinking