| Iulian_Iuli_1997_FwUg a întrebat:

Vreau sa fac o comanda de un joc pentru xbox 360 de la Altex. Daca am sub 18 ani pot face comanda?

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Da, poti face comanda fara nici o problema cu acordul parintilor.

2 răspunsuri:
| Iulian_Iuli_1997_FwUg explică:

Si nu imi trebuie buletin sau altceva, nu?

| KIibrDM a răspuns (pentru Iulian_Iuli_1997_FwUg):

Aproape orice produs (in afara de alimentare), le comand de pe net, si o singura data mi s-a cerut Seria buletinului (nu mai stiu exact ce firma de curierat era). Dar la aproape oricare firma, iti cere o semnatura si atat. Daca nu ai buletin, si vrei sa fii complet sigur, pune comanda pe numele unui parinte si fa o copie dupa buletinul acestuia ca sa ai seria si numarul buletinului.