| Sasann a întrebat:

Salut.
Vreau sa fac un filmulet Counter-Strike, dar nu stiu cum si cu ce program si cum se procedeaza...se pricepe cineva la Movie Maker sau la Sony Vegas? Sau alte programe de modificat si de creat.

3 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Incearca sa iti iei cracked fraps si inregistreaza cu ala, daca vrei in hd, converteaza-l cu windows movie maker sau alt program. Uite un tutorial cum sa folosesti Sony vegas
http://www.youtube.com/watch?v=pwPCGhNcnGg

| Sasann explică:

Nfshp am spus ca vreau sa ma ajute cineva adica ca eu sa joc si el sa ma filmeze gen, nu stiu daca intelegi. Am incercat cu toate programele dar nu sunt in stare.

| Quadeee a răspuns:

Salut,as putea sa te ajut eu happy Ma pricep destul de bine la programe de editat videouri(montaje jocuri).Da-mi un add la most_wanted77 pe mess si vorbim acolowinking