| PoWonAge a întrebat:

Vreau sa folosesc FishBoot pentru Metin2.RO si nu stiu de unde sa-l iau. Ajutati-ma cu un link va rog! FARA VIRUSI,evident.
Apropo, daca il folosesc voi primi BAN automat de la HackShield?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iuria_Elena_1968 a răspuns:

Uite aici multi functional la fish bot merge cam la setari sa pui 2.85 lvl1
2.80 lvl2... http://uploaded.net/file/zx608q1f

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Nu te pot ajuta cu un link, dar la a doua intrebare iti pot raspunde. Nu primesti ban automat de la HackShield (doar daca folosesti unu detectabil)