| NeoANTO a întrebat:

Vreau sa îmi bag Gta Vice City pe telefon gratis dar nu găsesc un link care sa funcționeze. Am intrat pe Play.mob.org iar când încerc sa îl descarc rămâne blocat pe 0% și zice ca mai durează nu știu cate ore. Am găsit alt site. Totul a mers bine, am pus cache-ul unde trebuie dar după câteva ore a început sa îmi bage reclame pe ecran, fiind foarte enervant. Știe cineva un link de unde as putea sa descarc gta vice city dar și cu apk și cu cache? PS am Samsung Galaxy S5

Răspuns Câştigător
| August99 a răspuns:

Nu iti recomand sa il descarci de pe site-uri de genul. iti umpli telefonul de virusi. dar daca chiar vrei incearca de pe Aptoide