| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar memorie ram pentru un laptop : Fujitsu Siemens Amilo Li1705. Ce fel de memorie ram sa imi cumpar?

Răspuns Câştigător
| Th3Li0N a răspuns:

Salut daca ai 1gb ram bagati inca 1gb dar ddr3 sau daca ai bani ddr5 sau daca nu ai 1gb ram bagati pana la 2gb ram ddr3 sau ddr3 sau daca ai deja 2gb ram bagati inca 2gb ram ddr3 sau ddr5 o sa simti diferenta ori cum mai ales la ddr5 dar til duci la un service pc ca ei stiu ce model de ram iti intra FUNDA?

1 răspuns:
| IonFrână a răspuns:

Memorie Silicon Power 2GB DDR3 1333MHz CL9