| Andrex a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste casti bune atat la gaming cat si la ascultat muzica, dar sa aiba si un microfon foarte bun pentru skype. Vreau sa imi spuna cineva care are steelseries siberia v2 full-size natus vincere edition daca sunt in regula. Sau niste sfaturi in ceea ce priveste niste casti bune, dar sa nu depaseasca 350 de lei. Multumesc.

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut, iti las un link cu niste casti ce le are un prieten, sunt foarte foarte tari!
http://bit.ly/1a55uga

| unggahigga a răspuns:

Http://www.emag.ro/casti-cu-microfon-asus-vulcan-anc-hs-anc/pd/DBSCXBBBM/
e mai scumpa un pic...da isi merita fiecare banut.