| Quander a întrebat:

Vreau sa imi fac un server de SA-MP si cand pun ip-ul la favorite in SA-MP 0.3c imi zice "(Retrieving info...cu ipu; meu acolo)" si nu merge. Am router pe RDS dar am urmat un tutorial ca sa pot tine un server care era pentru CS. Modul l-am luat de pe www.sa-mp.com. Va rog sa ma ajutati:o3...

1 răspuns:
| Limonada a răspuns:

Ai ip static sau dinamic? daca e dinamic n-ai ce sa faci poate doar cu no-ip.com daca e static poate nu ai pus tu bine portul sau nu e de 0.3c poate e de 0.3b.