| Jeksanovici a întrebat:

Salut, vreau sa imi strâng bani de un laptop sa ma joc jocuri gen cs go etc, am strâns pana acum 500 de lei, precizez ca nu vreau laptop sa-mi meargă cine stie ce jocuri cum ar fi fortnite sau gta 5 ca nu-s așa bogat, un laptop pana in 2000 de lei cam așa dacă nu, recomandați-mi un pc bun cu 2000 de lei, va multumesc

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Vrei nou nout sau sh? Orice recomandare avand in vedere ca tu nu ai banii aceia e cam "inutila" deoarece intre timp preturile/stocurile se schimba. Un pc te-ajuta mai mult in banii aceia, dar daca vrei doar unitate; cu monitor, tastatura, mouse vorbim de alte chestii. Cand ajungi la o suma anume si vrei suma respectiva, da-mi mesaj, te ajut; conteaza ce setari, ce fps-uri ai dori sa ai.