| U2NRutgQi a întrebat:

Salut vreau sa incep prin a va spune ca de o saptamana joc un metin. Si prieteni mei au inceput sa doneze vreau si eu sa fac asta dar cred ca el nu este sigur adica nu are system anti hack si am vazut pe internet cum uni au spart metin2 oldtimes, elypse si altele imi puteti explica cum fac si eu asta vreau sa vad daca reusesc

7 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Acum depinde pe care cumperi, ma astept ca metin2ro sa aiba anti-hack destul de performant...dar celelalte personalizate cu jucatori mai putini, alea cred ca sunt mai slabe...da acuma hai sa fim seriosi, nu cred ca fix pe tine te-a prinde un hacker sau ceva..gandeste-te ca nu esti tu singuru care cumpara, mai sunt si altii.

| U2NRutgQi explică (pentru userul7200):

Sunt dar vreau mai mult sa le arat prietenilor mei( e un server de metin mic). Vreau sa ma amuz pe seama lor

| userul7200 a răspuns (pentru U2NRutgQi):

Mai bine nu te complica cu asa ceva. E ilegal si daca ii cunosti pe prieteni in realitate cine stie pe unde te intalnesti cu ei si o sa te bata sau ceva, astea sunt chestii serioase nu te juca mane! Tie ti-ar placea sa platesti pentru ceva si dupa aia un prieten de al tau sa iti fure tot progres-ul? Prietenii adevarati nu se tradeaza uni pe alti. Da acuma tot mai rar intalnim prieteni ''buni''.

| U2NRutgQi explică (pentru userul7200):

Ma da nu vreau sa l-e fur itemele ca asa nu sar mai juca si as ramane singur vreau doar sa le arat pe ce au dat bani o sa le dau itemele inapoi

| cornelut a răspuns:

Pai i primul rand iti trebuie havij si un metin vulnerabil
uitate la asta si vei invata cum sa spargi un server de metin:https://www.youtube.com/watch?v=WE9BZZkLqpw

| U2NRutgQi explică (pentru cornelut):

Mane ma poti ajuta tu nu sunt prea priceput la astea imi lasi te rog o adresa de yahoo sau ceva

| cornelut a răspuns (pentru U2NRutgQi):

C_soaita
stai online