| Zeno_6228 a întrebat:

Salut, vreau sa incep sa fac videoclipuri despre League of Legends insa nu stiu cum exact.Am auzit de programul Fraps dar dupa ce inregistrez un meci apar mai multe clipuri nu doar unul si in total fac cam 40gb.Problema nu ar fi ca este mare dar cred ca YouTube nu suporta un fisier atat de mare, da cum fac sa le unesc sa am un singur video cu tot meciul?

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

N-ai fraps licentiat. Ca sa le pui pe toate intr-un video trebuie sa stii sa lucrezi cu vegas pro 11 (cel mai nou). Alte programe de filmat: hypercarm si camtasia studio.