| raresandrey a întrebat:

Vreau sa joc Watch dogs dar stiu ca jocul este facut pentru windows pe 64 biti iar eu am pe 32 biti este vreo posibilitate de face ceva? Multumesc

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Cel mai posibil o sa iti dea erori la deschidere, poti incerca, nu te opreste nimeni si nu se strica nimic. Daca nu merge, poti cauta o versiune pe 32 biti, dar nu stiu daca gasesti.

| qq221133 a răspuns:

Poti sa joci daca-ti tine pc-u' aici nu vorbi de crack-uri pentru ca iti vine politia la usa, in caz ca nu ai citit regulamentul TPU, si nu conteaza ce versiune de win ai asa ca have fun. Sper ca te-am ajutat :3!