| MihaiSergiu a întrebat:

happy

Vreau sa ma apuc de metin2 ro, asi vrea sa stiu cum sa incep.
Adica asi vrea sa ma fac war sa stiu unde sa cresc, ce bonusuri sa pun, si ce magii sa imi fac. astept raspunsul

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Cel mai usor ar fi sa te faci Sura AM. Deoarece war-ul necesita multa experienta. Deoarece implica mult Farm + skill. (Carti scumpe pentru aura, nevoia de iteme mai bune ca sa farmezi in locuri mai bune si cat mai mult). Revenint. Sura AM ar fi ok deoarece are Taisul, destul de ieftin si chiar e bun. Daca nu ai mai jucatm etin... iti zic ca o sa te lasi de Ro in 2 saptamani. E un metin pentru profesonisti in mare parte, deoarece un incepator nu are rabdarea de a se juca suficient de mult pentru a ajunge undeva, ceea ce necesita extrem de mult timp. Level, Bani Pentru iteme, Iteme, Skillui, etc. Pe net. gasesti destul de multe totoriale pentru farm si pentru drop iteme; Si locurile. De asemenea daca vrei cu adevarat sa te apuci de metin2ro iti recomand sa o faci cu un prieten, va parea mai distractiv si vei avea cu cine sa impartasesti chestiile pe care le faci. + - va ajutati intre voi, ceea ce nimeni nu ar face. Succes!