| Kozy234 a întrebat:

Salut Vreau sa ma apuc sa joc league of legends si nu stiu ce nume sa folosesc... are cineva vreo sugestie?

1 răspuns:
| VasyleInvingat0ru a răspuns:

Ar f niste name smechere:TheBossOfLol; MegaOrigno; Wonderful; Citadelus; Mar3Gygolo; Smeckerasul2000; Sana; Cocosel; MrTeracota; Legolasky; TeSinucid; Kreposu; Milionu; MitzaBoss; Sentymentalu; MertanBenz; Sukaru;

Sau poti sa adaptezi numele tau ceva gen : "KozyMafiotu","KozyBoss","KozyDeMilion";"KozySexualu";"BadBoyKozy"

sau mai gasesti tu bafta.Si da funda bo$$;