| An0nnimul a întrebat:

Vreau sa ma joc minecraft dar nu stiu de unde sa il descarc, sa fie offline cu moduri si sa fie creative, sincer l-am mai avut pe telefon dar il vreau si pe PC. Imi puteti da un link de descarcare si cum sa procedez ca sa nu imi dea erori. Mulstumesc!

Răspuns Câştigător
| andreiStoienica a răspuns:

Http://www.mediafire.com/download/cbbf8o2j915c0ix/Minecraft+Launcher.exe Salut pur si simplu il pornesti scrii numele dai pe ce versiune vrei si dai play astepti sa se instaleze si dupa iti intra in joc ce mare scofala.

1 răspuns:
| An0nnimul explică:

Nu poti sa imi dai link-ul, te rog!