| Dragonul99 a întrebat:

Salut
Vreau sa ma las de Counter-Strike 1.6 dar nu pot asaca m-am gandit ca prin niste rime poate reusesc sa ma las de CS 1.6
As vrea sa ma ajutati cu niste rime pentru a te lasa de CS 1.6!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ıllııllısTяäiหÜıllııllı a răspuns:

De cs nu te lasi cu rime ci cu vointa, crede-ma ca stiu ce zic am jucat cs la un nivel destul de ridicat pierdeam mai mult de 12 ore zilnic pe jocu asta + o gramada de bani bagati in casti, pad, mous si altele nopti si zile prin salile de jocuri... sunt multe alte jocuri si chestii pe internet cu care iti poti ocupa timpul

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Foaie verde castravete
am dat headshot prin perete
n-a fost wall, a fost bulan
iar adminul mi-a dat ban.
si de emo ce sunt
mi-am bagat cs-u-n fund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dal incolo, de joc tampit!
Tu nu vezi? Ca-i innebunit?
Apucate de Metin2ro
Si vezi-ti de viata ro..........man
Daca vrei sa te lasi
Nu trebuie sa stai in Iasi
Ci trebuie sa fi destept
Si cu minte si cu piept
:::::::::::::::::::::::::::::::creatia mea pe loc am 12 ani si ma fac poet propria mea creatie!