| DaNcIuGoL a întrebat:

Salut
Vreau sa ma reapuc de un metin privat big grin
Spuneti-mi si mie niste site-uri de mt dar sa fie cam 65% pvm si 35% pvp ceva de genul big grin
Cat mai multe va rog big grin
Funda

Răspuns Câştigător
| BiGaBi a răspuns:

Http://www.youtube.com/channel/UCDIxeIz80N-IkW--dvoiufg?feature=plcp
Pe acest canal o sa gasesti cele mai noi servere de metin 2 cu prezentare.
Funda?

1 răspuns:
| Pioneer909 a răspuns:

Pai adac vrei cu lv max mai amre pmv-pvp te sfatuiesc: Metin2 Steel Metin4all metin2 tim(e cel mai bun) lunaris(e in franceza). Cam astea sunt mai populate si cat de cat faine :p Bft. smug Sper ac te-am ajutat