| Remus13 a întrebat:

Salut.
Vreau sa-mi achizitionez counter strike 1.6 pe steam.
Vreau sa-mi spuneti daca stiti niste site-uri bune, de incredere la pret mic.
Va multumesc, ofer funda!

3 răspunsuri:
| Remus13 explică:

Nu sunt multumit... pana la urma raman la shop computer games, de unde am luat si global offensive.
dau 10 euro si am: conuter strike 1.6 + counter strike condition zero + counter strike condition zero deleted scenes

| CrappinMorth a răspuns:

Esti nebun? counter strike 1.6 E 8 EURO straight face eu am dat pe steam in total 70 euro pe jocuri si pe iteme in tf2... daca nu vrei sa il iei pe steam cauta pe Kinguin..nu sunt sigur daca il are happy