| Regard a întrebat:

Salut,vreau sa-mi deschid un server de metin2, daca gasesc o firma de host, imi dau ei serverul sau trebuie sa-mi creez eu unul si apoi sa le trimit lor serverul; daca aveti unul dintre voi un server pvm sau stiti vreunul lasati-mi un link de download si explicati-mi cum pot sa-l hostez pe hamachi ca sa il pot juca cu prietenii.
Ofer funda.
MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Incearca noul server Metin2Anaconda si nu te vei plictisi deoarece:
1)Serverul este PVM-PVP cu rate de 800% la drop yang, itm si exp, iar fierarul (prietenul nostru cel de nadejde) are rate de reusita ca pe ooficial (pentru a da un strop de dificultate pe server)
2)Max lv 250, pct la status 105, fereastra cu toate bonusurile implementata (iti spune cat %ai hh pe tine, anti war/saman/sura...) max pv pe armuri este 8k.
3)Toate temnitele implementate, arme/armuri...+9 la magazin general si la negustorii
4)Toate itm de + le gasiti la Cetateanul turmentat, nu avem Lycan implementat deocamdata si se pot face P-uri la lv 70 fara nici un fel de stres!:)))
LINK DOWNLOAD:http://dl1.fzn.ro/download/MT2Anaconda.rar
LINK SITE INREGISTRARI:http://metin2anaconda.tk/
Oferim GM celor care ne ajuta la popularea serverului.
! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!

| m1haytza a răspuns:

De obicei firmele care hosteaza servere de metin au ele cateva moduri de servere care sa ti le hosteze si tu trebuie sa alegi unul din ele dar daca vrei poti sa iti creezi tu unul si sa il pui. bafta