| vreaumult a întrebat:

vreau sa-mi iau un play station 2 bugetul este de 4milioane pentru ca atat si costa, un prieten de al meu si-a luat la 3mil jumate de la domo si eu nu gasesc pe nicaieri dati-mi un link de unde sa-l cumpar pana in 4milioane dar sa fie nou nout sau la mana a 2 din orasu Gaesti. FUNDA!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Dude, e cu doua generatii in urma, crezi ca astia mai tin stocuri din preistorie? La noi nu mai vezi, si chiar si afara mai greu, in special pina in 4 mil.

| express11 a răspuns:

Nu cred ca mai gasesti.

| vreaumult explică:

Am gasit si mi-am luat. Cu 4mil si voi cica nu gasesc... Doamne...