| EdwardEddy a întrebat:

Salut.Vreau sa-mi pun windows 7 pe 64 de biti pe o unitate cu 4 gb ran, placa video de 512 si procesorul acesta.Intel Core 2 Duo E8400.Stiu ca cel mai important este procesorul, si nu stiu daca suporta 64 de biti.

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Pai daca procesorul e mai mare de 2.0 inseamna ca-ti merge foarte bine. Daca e pe 64 biti e perfect ca foloseste cam vreo 1-2 gb ram si placa video nu se baga in categoria de windows aia e folosita pentru jocuriwinking

1 răspuns:
| bigmanjozef a răspuns:

Si al meu e ceva gen ca si al tau, numa ca e mai bun putin. si suporta, poti sa-ti instalezi fara probleme. Funda?