| korgpa2 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nu imi merge PES 2013!
Am : - 6 GB RAM, procesor AMD Athlon 64 x2 dual core 6000+ 3.0 GHz si placa video ATI Radeon X1200 series care ruleaza pe 256 MB cu memorie totala de 1500 MB.
Dupa ce il instalez cand dau sa intru imi spune ca nu suporta computerul, iar la specificatii imi scrie unable la procesor si la placa video. Nu mai spus ca la setari display le am pe toate pe low

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este de la memoria video la naiba, pc-ul ala ruleaza cu un chip video pentru multimedia ( youtube, filme ), nu este pentru jocuri.

| korgpa2 explică (pentru Jipa95):

Imi recomanzi te rog o placa video? vreau sa pot juca macar pes 13