| SlapThePancake a întrebat:

Vreau sa stiu metodele prin care un YouTuber este platit de catre parteneriat daca se poate sa stie careva dintre voi? Mersi.

3 răspunsuri:
| seby97 a răspuns:

Un parteneriat cu Youtube inseamna un contract, 1 an mai precis deci nu ai cum sa dai inapoi. In alta ordine de idei pentru a deveni partener trebuie sa ai cel putin 10000 de vizualizari la fiecare videoclip.

Răspuns utilizator avertizat
| seby97 a răspuns (pentru SlapThePancake):

Citisem gresit intrebarea. Prin transferul in contul tau bancar respectiv.