| Bitza98COD a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu sa ma ajutati sa fac alegerea corecta adica vreau sa aleg dintre playstation 4 sau un pc mai bun gen 20 de milioane vreau sa stiu care o sa ma tina mai mult la jocuri stiu ca pe pc dupa un an unn an jumate nu o sa mai mearga jocurile noi la capacitate maxima dar la ps4 nu stiu cum este sper sa ma puteti ajuta Multumes Fundaa

Răspuns Câştigător
| klameteo a răspuns:

Pai daca vrei sa iti iei un PC bun sa duca toate jocurile pe maxim trebuie sa iti pui la o parte mai multi bani,pentru ca poti sa iti iei acum un PC bun,dar cu vremea,jocurile se imbunatatesc, deci iti trebuie un PC mai bun, deci mai multi bani. Daca nu ai asa multi bani ca sa ii bagi in PC, poti sa iti iei un PS 4, si PS e foarte bun. Sper ca te-am putut ajuta!winking