| ToxicSmile a întrebat:

Salut vreau sa va intreb ceva. Iubesti un joc tare tare mult(in cazul meu metin2)cum te-ai desparti de el? 9in cazul meu; nu imi mergeniciun metinsad)dau funda si vot va rog fiti sinceri ca nu mai suport! va rog mult de tot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeniNico123 a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel.Ma jucam metin2 de 1 an sau 2 si mi s-a stricat calculatorul si mama a crezut ca din cauza jocului, asa ca nu am mai putut sa ma joc.Nu m-am mai jucat dar, o sa doara putin ca doar stim cu totii: Dorul e o boala grea.Eu acum daca as mai putea sa ma joc metin2 m-as juca.Nu m-am mai jucat de vreo 2 ani.E foarte greu sa te desparti de un joc pe care il IUBESTI!

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Gaseste altceva mai bun de facut

| Kraxy a răspuns:

Si e ca si tine. Imi place metin2 si eu joc Mt2Adventure.Mai demult jucam cs(counter-strike) si dupa ce am inceput sa joc metin mi-am amintit de cs si ce ma distram(in momentul cand m-am plicrisit de metin) si m-am apucat din nou de cs si de metin2. Asa ca acum daca ma plicty de unul pot jjuka si altul...
O zi buna!