| nelyly a întrebat:

vreau si eu niste jocuri cu masini ca in realitate! adica sa fie masini reale, sa ramai in noroi, zapada! chestii din astea! daca stiti ceva jocuri lasati un link! FUNDOI!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un joc foarte interesant, dupa parerea mea, doar ca iti cere niste resurse destul de"wow" in raport cu dimensiunea jocului, dar este deosebit jocul. Este vorba despre jocul Euro Truck Simulator 2. Cauta pe Youtube gameplay-uri cu si despre acest joc, sa iti faci o impresie. Iti recomand sa il joci cu volan si pedale, nu cu tastatura, pentru a-l"simti"asa cum trebuie.