| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Vreau si eu niste metine sau metinuri cum s-o spune laughing PVM-PVP cum ar fi Metin2Sony dar fara site, si 6/7.Dau funda! Si da, inca se mai joaca majoritatea metin2 happy Mie unul mi s-a facut dor.

2 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Incearca noul server Metin2Anaconda si nu te vei plictisi deoarece:
1)Serverul este PVM-PVP cu rate de 800% la drop yang, itm si exp, iar fierarul (prietenul nostru cel de nadejde) are rate de reusita ca pe ooficial (pentru a da un strop de dificultate pe server)
2)Max lv 250, pct la status 105, fereastra cu toate bonusurile implementata (iti spune cat %ai hh pe tine, anti war/saman/sura...) max pv pe armuri este 8k.
3)Toate temnitele implementate, arme/armuri...+9 la magazin general si la negustorii
4)Toate itm de + le gasiti la Cetateanul turmentat, nu avem Lycan implementat deocamdata si se pot face P-uri la lv 70 fara nici un fel de stres!:)))
LINK DOWNLOAD:http://dl1.fzn.ro/download/MT2Anaconda.rar
LINK SITE INREGISTRARI:http://metin2anaconda.tk/
Oferim GM celor care ne ajuta la popularea serverului.
! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!
Server deschis de 2 luni si non donati!

| goku4960 a răspuns:

SonyMetin2:
•Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?
•Să te chinui să faci lvl și să Îți bonusezi itemele? (Să îti faci seturi)
•Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?
•Vrei un metin unic? [ SonyMt2 ]
•Vrei să te distrezi alături de prieteni? (de dimineață până seara)
•Vrei să cresti și să devii cel mai bun?
•Vrei să te alături unei comunități bine dezvoltată? [De 4 ani ONLINE]
•Atunci SonyMt2 este soluția, te așteptăm pe server.
http://Www.sonymt2.ro