| AlexSS99 a întrebat:

Salut, vreau si eu o recomandare pentru un upgrade la laptopul Lenovo G50-30 ca sa ruleze cel puțin jocuri ca watchdogs, unity măcar la mediu. Buget 1000 lei, va rog fără răspunsuri de genul mai bine pc sau altceva si dacă puteți uitati-va la specificațiile laptopului. Mersi

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Nu poti sa rulezi jocuri ca alea,ca nu poti face upgrade la procesor/placa video,laptop-ul ala nu are slot pentru placa video dedicata,iar procesorul e praf pentru jocuri,in plus nu il poti schimba, si alea is cele mai importante piese, asa ca nu ai ce sa faci, cand oamenii iti zic sa iti iei pc, au dreptate din motivele astea.