| hiDDenBoY a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce caracter sa ma apuc pe metin2 sony.Azi un baiat ma fraierit cu niste itm pe acest metin si as vrea sa ma apuc de un cont nou.Ce caracter sami aleg? Cine imi raspunde azi ii dau funda si vot.
P.S:NU vreau sa-mi ziceti ce caracter in functie daca este pvp-pvm sau mai bun.Care ii cel mai smecher adica care are cele mai frumoase skinuri la arme si armura.(adica cum arata).
In afara de shaman

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate caracterele sunt bune în felul lor. Depinde ce-ți place,crezi că dacă te faci war,ninja,sura o să îi bați pe toți? Nici gând, asta contează chiar foarte puțin, fiecare caracter își are avantajele și dezavantajele sale. Alege ce dorești tu, ce crezi că ți se potrivește. Ți-am spus, cred că asta contează doar 10%, cealaltă parte consta în iteme. O seară bună!

| Neamtu_Alex_1979 a răspuns:

Ba dar care e cel mai bun laughing?