| KaDD a întrebat:

Vreau si eu un joc in genul Street Legal Racing: Redline, adica sa pot demonta masini, sa le scot la test-drive, etc, orice sugestie este bine-venita! Dau FUNDA! happy

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Pai nu cred ca mai exista vreun joc ca ala. Adica e cam singurul in care demontezi masinile si le pui piese. Poti incerca Live For Speed e destul de realistic, e online si poti si sa modifici masina dar nu sa ii pui piese. Cam atat stiu altele nu cred ca exista. P.S : vezi ca mai era o versiune la jocu` ala si iti puteai pune alte masini sau piese de cumparat. Daca nu i-ai facut update la joc e naspa nu prea poti face nimic si sunt prea putine masini. Funda? happy