| FuegoJr a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri care sa mearga pe AMD ATHLON 64 3000+ 1, 8 GhZ, 1 GB ram, placa video ATI RADEON HD 4350, Windows 7 ultimate 32bits.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video este performanta; daca ai avea un procesor ceva mai bun si 2 gb ram ti-ar merge cam orice joc.Pt configuratia pe care o ai:
-Prince of Persia:-The sand of Time,Two Thrones, Warrior Within.
-Need For Speed:-underground 2, most wanted, carbon.
-Tony Hawk:Underground 2 si American Wasteland
-Delta Force:Black Hawk Down, Extreme 1 si 2
-Call Of Duty:2, 3,4, 5
-SCS Games:Euro Truck Simulator, 18 Wheels Of Steel American Long Haul
-MMORPG:-World Of WArcraft,Conquer online, Perfect World, Eudemons
-Ai putea incerca Assassin's Creed 2 dar nu stiu daca ar merge.
-Pro Evolution Soccer 2010
-Fifa 2010
-NBA 2008
Sper sa iti placa.BFT!

4 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Fear 2 chiar si 1 e misto chiar daca e mai vechi
nfs toate de la undergaund in sus pina unde iti suporta procesoru
call of duty 1, 2, 3,4 eu nu am gasit decat 2 si 4 poate le gasesti tu pe toate
medal of honer
prince of persia
iar un joc care cred eu ca o sati placa mai misto ca sanandreas total overdorse are si cerinte mici sunt o gramada de misiuni de facut stai vreo 7-8 zile de voie pe el
left 4 dead 1 e marfa l-am jucat si 2 nu l-am jucar nul haleste placa video
cam atat sper ca ti-am fost de ajutor funda big grin pls

| FuegoJr explică:

Mulțumesc tuturor pentru. răspunsuri. Cel mai mult mi-au plăcut jocurile date de @wjajg. Aveți toți
3 voturi (fol., amuzant, inteligent).

| 2487283ioo a răspuns:

Salut.Eu ma joc Test Drive Unlimited si merge de minune pentru ce ai tu acolo, asta in cazul in care iti plac masinile.

| 2487283ioo a răspuns:

Eu ma joc Test Drive Unlimited si merge de minune la cerintele tale, asta in cazul in care iti plac masinile. Enjoy!