| Nam3less a întrebat:

Salutare All! Astăzi am achiziționat un unitate cu un procesor i5 și o placa video integrata in procesor de 1600, problema e că nu îmi merge euro truck simulator 2 pe ea, oare este din cauza placi integrate in procesor? Oare din cauza driverului? Cine mă ajută cu câteva sfaturi eficiente primește fundiță! Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| marian37 a răspuns:

1600 ce? laughing Evident jocul nu iti merge din cauza lipsei placii dedicate.