| GoguStrigoi a întrebat:

Am cam ramas in "pana de idei" in sensul ca nu mai stiu ce jocuri sa ma mai joc pe PC...
As vrea ceva de razboi,war,vreau jocuri de tip mmo,mmorpg,cu razboi,armata,lupte...
Pana acum am jucat Blacklight Retribution, Battlefield play4free,Combat Arms,Arma 2, CrossFire...etc.
Alte jocuri?

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Counter Strike, Left 4 Dead, Delta Force, Stronghold, Serious Sam
Metin2, 4Story, Cabal, MuOnline, Smite, WarCraft

8 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Gta san andreas multiplayer

| GoguStrigoi explică (pentru MrCaNaByS):

GTA e gen "life" nu "war"...happy

| Florian000 a răspuns:

Samp (multyplayeri) metin2 (cauti tu acolo e ro si private pvp-pvm) minecraft (nu este cu razboi war dar este frumos trebuie sa faci itm sa ti faci casa esti ca un om normal) counter-strike

| STR1K3R a răspuns:

Microvolts/counter strike dar cred ca te-ai jucat deja/raw vs smackdown 2013... etc.BAFTA!

| EternalVampire a răspuns:

Incearca unul online www.epicduel.artix.com/play-now

| Whitecore a răspuns:

Mafia2,Call Of Duty....etc

| xPustiu a răspuns:

Call Of Duty Black Ops2

| RolandMuthi a răspuns:

Salut iti recomand urmatoarele jocuri : www.metin2.ro
The Lord Of The Rings este foarte frumos jocul;) si
Counter Strike;)