| GeorgeFy a întrebat:

Salutare.Am instalat tropicraft 1.4.7 am facut tot am sters meta-inf si cand am intrat pe minecraft mi-a aparut sigla de la mojang si dupa aia tot ecranul cu negru.Care ma piate ajuta va rog

1 răspuns:
| AngelikGamer a răspuns:

Daca ai sters META-INF fa un alt folder gol numit META-INF si pune-l acolo.Dar inainte de asta dati un force update si instaleaza-ti minecraft forge si vezi daca nu au aparut versiuni noi de moduri pentru minecraft.