| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Am inteles ca pot cumpara un paysafecard din benzinarii si chioscuri.Trebuie completat un formular sau un fel de contract la cumparare?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Nu trebuie formular laughing. Te duci la magazin unde se vinde paysafecard, ceri unul si ii spui vanzatoarei de cati bani vrei ca poti de 25/45 lei nu mai stiu exact. Apoi iti da un bon iar pe bonul ala e codul pentru facturi sau pentru unele jocuri pe PC. Funda? happy