| MacTavish16 a întrebat:

Salutare!
Am o problema : Azi am resetat PC-ul si cand l-am deschis partitia C unde e instalat windowsul sa transformat in partitie NTFS si imi zice ca nu mai am nici un MB liber in el, de ce oare?
DAU FUNDA VA ROG ajutati-ma

1 răspuns:
| tudo393 a răspuns:

Viruss..reinstaleaza-ti windows-ul.7 ultimate x32 daca nu ai 4GB ram si x64 daca ai 4GB ram sau mai mult.Nu am mai auzit de problema asta, dar nu are rost sa te complici, sunt sigur ca asta e! Eventual poti sa ii mai dai un restart dupa ce ai scanat de virusi pc-ul.Bafta!