| Justerinii a întrebat:

Salutare, am o problema in jocul CABAL, imi mergea cu 3 zile in urma fara nici o problema si mi-am reinstalat windows. Cand am instalat CABAL imi da " Cabal Launcher.exe - Application Error"
ce sa fac?

1 răspuns:
| DragoscristiTulcea a răspuns:

Asa mi s-A intamplat si mie deci ai nevoie de un program pentru ca alt ceva nu are ce sa fie poate mai demult cand aveai windowsu vechi ai mai instalat jocuri si aveai nevoie de anumite programe asa si jocu asta cand ai reinstalat wondowsu alea s-au sters. sper ca te-am ajutat dar nu stiu ce pogram iti trebuie.