| 50CentQQ a întrebat:

Salutare,am o problema la pc cand intru pe orice sv de metin se inchide pc isi da restart ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DutzuRazor a răspuns:

Pai am aut si eu o problema asemanatoare dar cred ca problema ta este ventilatorul(de la placa video). Adica nu iti functioneaza, se incalzeste placa video si isi da restart.

1 răspuns:
| EddyBestFriend a răspuns:

Computerul tau se poate sa se incalzeasca foarte tare si avand PC-ul un sistem de autorestart se restarteaza.Incearca sa il cureti de praf si sa ii cureti si ventilatoarele.