| alex13king a întrebat:

Salutare, am placa video Nvidia GeForce GT630, dupa voi cat de buna e? Gen...ce jocuri misto merg pe ea? Funda!winking

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este o placa video de multimedia, nu de jocuri. Daca vrei sa te joci ceva mai vechi gen san andreas, nfs, acelea merge ok.

| SilviaDulcik a răspuns:

Este foarte slaba, debea duce Metro 2033 la 800x600 cu totul in minim si Far Cry 3 la 1024x768 cu totul in minim.

| alex13king explică (pentru SilviaDulcik):

Dar duce far cry 3 nu?

| anonimguy3 a răspuns:

Petarda ambulanta...

| Mihai929 a răspuns:

Eu am am placa aceasta cu 4 ram si 2.4 ghz (x2 ) si pot juca Skyrim pe mediu, Sleeping dogs pe low>medium, CS:GO medium

| alex13king explică (pentru Mihai929):

Mda...dar eu am un ram si 3 GHz... deci?

| alex13king explică (pentru Mihai929):

OK am inteles, dar eu vreau jocuri, eu va intreb ceva iar voi ziceti altceva?! momentan pana nu imi da nimeni jocuri nu pot da fundawinking