| BILSTEIN a întrebat:

Am si eu o intrebare: De 3 zile caut un joc, si mi-a plac ut sa zic asa seria NFS-urilor. M-am gandit sa imi iau NFS Underground. Mi se pare interesant, problema ca e ca nu gasesc de unde sa il iau. Daca bine-voiti sa imi da-ti si mie un site, dar fara virusi, am Eset Smart Security 8, deci nu aveti sanse sa imi da-ti virusi. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

NFS World...Sau daca vrei ceva nou, The Crew care apare peste 1 saptamana.

| BILSTEIN explică (pentru HeRmeSs):

Ehh, n-am eu PC pentru asta laughing)

| BILSTEIN explică:

Mda... Nimeni nu raspunde, la cei care intreaba, dar voi astepati raspunsuri de la alti.

| BILSTEIN explică:

Sau daca are cineva NFS Most Wanted 2005, nu ma deranjeaza, dau FUNDA.